db Betonové jímky s.r.o. © 2017
sitemap


db Betonové jímky s.r.o.
db Betonové jímky s.r.o.

Rychlý kontakt:

tel:   (+420) 732 32 32 44
mail:   jimky@db-jimky.cz
tel:   (+420) 732 32 32 45


Adresa:

db Betonové jímky s.r.o.
Stříbrná 851
Bystřice nad Pernštejnem
593 01

IČ: 28268571
DIČ: CZ28268571


Doporučte nás na facebooku

Vyrábíme a montujeme:
Betonové jímky, žumpy, septiky a retenční nádrže, ad.

Naše výrobky lze použít jako betonové jímky, žumpy, septiky, retenční a požární nádrže, sběrné jímky, jímky na kejdu, atd.

Nabízíme různé druhy nádrží určené do různých prostředí a využitelné k různým účelům. Na základě zhodnocení konkrétní situace Vám navrhneme nejvhodnější řešení právě pro Vás.

Skládané jednolité nádrže používané pro sestavy na retenční, pořární a akumulační nádrže. Slabostěnné lehké jímky určené do míst s vyloučením pojezdu vozidly a nízkou hladinou podzemní vody.
Betonové nádrže
- sestavy nádrží -
Lehké jímky (žumpy)
- přejezdné do 2,5t -
 
Silnostěnné jímky určené pod hladinu spodní vody a přejezdné vozidly až do 40t. Skládané velkoobjemové nádrže používané jako retenční, sprinklerové nádrže nebo otevřené jímky na kejdu.
Silnostěnné jímky (žumpy)
- přejezdné do 40t -
Velkoobjemové nádrže
- otevřené nebo uzavřené -

Výhody našeho řešení betonových jímek (žump):

Betonová žumpa usazená do připraveného výkopu objem jímky je 15,8m3.
Sestava betonových jímek uložených vedle sebe a vzájemně propojených. Retenční nádrž na dešťovou vodu o objemu 280 m3. Závlahová nádrž na závlahovou vodu o objemu 59m3. Sestavená betonová nádrž typu N-3.
 1. Absolutní těsnost


  Naše betonové jímky jsou lity do bednění jedním licím cyklem, tedy bez pracovní spáry, což zaručuje absolutní vodotěsnost nádrže. Nedochází ke vzniku pracovní spáry mezi dnem a stěnou jímky. Zaručujeme nepropustnost jímek dle ČSN 750905.

 2. Odolnost proti zemnímu tlaku


  Všechny betonové žumpy jsou staticky posouzené proti působení zemních tlaků a podzemní vody při zásypu min. 0,5m. Vyrábíme pouze samonosné jímky a odolné žumpy proti zemním tlakům.

 3. Variabilita objemu


  Vyrábíme široký sortiment betonových jímek. Betonové žumpy je možné sestavovat do požadovaného objemu velice variabilně. Dodáváme retenční nádrže i v objemech přes 100 m3.

 4. Přejezdné ihned po zahrnutí


  Betonové žumpy jsou přejezdné vozidly až do 40 t bez dodatečných úprav. Retenční nádrže je možné díky jejich statické únosnosti umísťovat i pod parkovací plochy a nezvyšovat tak nároky na prostor.

 5. Nevyplave při výskytu spodní vody


  Betonové žumpy jsou odolné proti hladině spodní vody a díky vlastní hmotnosti nehrozí jejich zhroucení nebo vyplavení jako v případě plastových nebo lehkých betonových jímek a septiků.

 6. Kompletní dodávky vč. montáže


  Zajišťujeme kompletní dodávky a montáže betonových jímek a septiků. Sestavujeme septiky a žumpy na klíč. Zajišťujeme subdodavatelskou součinnost při výstavbě velkoobjemových retenčních nádrží.

 7. Náhrada za zhroucené plastové jímky


  Naše betonové jímky byly již v řadě případů využívány jako náhrada za zhroucené plastové žumpy.

NABÍZÍME:výměna odkazů| Betonovejimky.eu| Septiky žumpy